Miguel Rosas Apartment Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Leilighet Miguel Rosas Las Palmas de Gran Canaria
5.0 Skikkelig
12 anmeldelser

Miguel Rosas Apartment Las Palmas de Gran Canaria

Calle Doctor Miguel Rosas, 37, 4ºa, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Omfatter allergivenlige rom og parkering, gir Miguel Rosas leilighet overnatting i Las Palmas de Gran Canaria. Flyplasstransport og pendelbuss-service er tilgjengelige.
Gjestene finner Ermita de San Pedro Gonzales Telmo innen 1300 meter fra eiendommen, mens Plaza de Cairasco ligger 1300 meter unna. Eiendommen er 2 km fra sentrum av Las Palmas de Gran Canaria. A Caseta og La Parrilla tilbyr ulike spisemuligheter ca 5 minutters gange unna.
Det tar 30 minutter med bil å nå Gran Canaria internasjonale lufthavn flyplass.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Internet
  • Barnevennlig
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 26 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Gratis Wi-Fi på fellesområdene

Spisning

  • Vannkoker
  • Tørketrommel
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Wi-Fi på rommene
  • Sitteområde
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord
  • Vaskemaskin
  • Gratis toalettartikler
  • Flatskjerm tv
  • CD-spiller
  • Vugger/ Barnesenger
Hovedfunksjoner
  • Internet
  • Barnevennlig

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 20:00
Utsjekking: fra 07:00 til 12:00
LisensnummerVV-35-1-0001365
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Fr 3 Jul
Lø 4 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria